Медогляд кожен українець зможе отримати безкоштовно?
26.07.2019 12:00:15

Медогляд кожен українець зможе отримати безкоштовно?

З вересня дані будуть автоматично відображатися в єдиній електронній системі відразу після кожного конкретного медогляду в установах охорони здоров'я. В Україні запрацював єдиний електронний реєстр медичних оглядів, за допомогою якого буде здійснюватися перевірка справжності довідок і санітарних книжок. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я у вівторок, 4 вересня 2018р.

Згідно з повідомленням, з вересня 2018 року зазначені будуть автоматично відображатися в єдиній електронній системі відразу після кожного конкретного медогляду в установах охорони здоров'я.
Відзначається, що профмедогляд є обов'язковою умовою для прийому на роботу водіїв, вихователів, вчителів, викладачів, працівників громадського харчування, торгівлі. Також медогляди повинні проходити студенти і люди, які отримують дозвіл на володіння зброєю.

Згодом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегрований в систему Електронний здоров'я. Уже зараз працює мобільний пріложеніеМедіцінскіе огляди, за допомогою якого контролюючі органи можуть перевірити справжність конкретного медогляду.
Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе отримати безкоштовно.
(Пероджерело)
https://korrespondent.net/ukraine/4007492-v-ukrayne-vvely-elektronnyi-reestr-medosmotrov Інші новини