ЗА ПІДТРИМКИ АТ «ФАРМАК»

Офіційні Умови Програми «ВАШ ЗІР»

1. Мета та завдання Програми

За даними ВООЗ у світі близько 285 мільонів людей страждають від порушень зору, з яких 39 мільонів – сліпі і 246 мільонів – слабозорі.

  • 90% з них живуть в країнах, що розвиваються
  • 82% людей входять у вікову групу 50 років і старше.
  • іх випадків порушення зору можна запобігти або вилікувати.

Щорічно в Україні реєструється близько 4,5 тисяч первинних інвалідів внаслідок захворювання органа зору.

Глаукома – це хронічне захворювання, тобто виникає поступово, непомітно для людини та має тривалий перебіг. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, коли вже зір значно втрачений. Але існує ряд симптомів, на які варто звернути увагу, та при їх наявності, терміново звернутись до лікаря: «літаючі мушки» перед очима, райдужні кола навколо джерела світла при погляді на нього, затуманювання зору, часта зміна окулярів.

Як правило, людина втрачає зір при глаукомі внаслідок загибелі зорового нерва (атрофії), основною причиною якої є підвищення внутрішньоочного тиску. Ось чому так важливо всім особам старше 40 років один раз на рік контролювати рівень внутрішньоочного тиску, а при наявності захворювання – частіше. А якщо у людини в роду були випадки глаукоми, та є супутня судинна патологія – цукровий діабет, схильність до вазоспазмів, мігрені тощо – то вона безперечно відноситься до, так званої, групи ризику та повинна бути під пильним наглядом лікаря-офтальмолога.

Звичайно, діагностика глаукоми комплексна, непроста та потребує, окрім кваліфікації лікаря та технічного забезпечення, готовності та бажання пацієнта до співпраці. Для встановлення діагнозу необхідно перевірити зір, поле зору (на початку захворювання, або лише при підозрі на нього –комп’ютерними методами), стан зорового нерва (традиційним оглядом – офтальмоскопією та комп’ютерними методами), виміряти рівень тиску в оці. При необхідності лікар запропонує ще додаткові методи обстеження, які допоможуть своєчасно поставити діагноз.

Якщо діагноз встановлено, то треба усвідомлювати, що ви повинні бути під пильним, постійним наглядом спеціаліста та чітко дотримуватись його рекомендацій. Хоча глаукома і відноситься до прогресуючих захворювань, раннє її виявлення та своєчасне лікування дозволяє зберегти зір протягом тривалого часу. А лікувати глаукому можна як медикаментозними засобами (краплі), так і лазером та хірургічними методами. Важливо щоб пацієнти пам’ятали, що зниження підвищеного тиску в оці – це лише перший крок до збереження зору. Необхідно двічі на рік проходити курси лікування, направленого на покращення кровообігу нерву, його захист.

Ще одна небезпека криється в тому, що в разі нормалізації внутрішньоочного тиску, пацієнти призупиняють застосування рекомендованих препаратів, змінюють режим лікування без узгодження з лікарем. А це приводить до ще більшого прогресування глаукоми та прискорення зниження зору.

Хворобу не обирають і на глаукому може захворіти будь-хто. Але своєчасно діагностувати та попередити прогресування захворювання – спільна мета лікаря та пацієнта.

Отже, якщо Ви страждаєте на глаукому та лікар призначив Вам травопрост, краплі очні 0,04 мг/мл, флакон 2,5 мл, №1, або бетаксолол, суспензія, краплі очні флакон 5 мл, №1, або бринзоламід, краплі очні суспензія 10 мг/мл, фл, №1, або комбінацію бринзоламіду та тимололу, краплі очні 5 мл №1, або комбінацію бримонідину та тимололу, краплі очні, флакон, 5 мл № - ця програма може бути дуже корисною та зручною для Вас. Завдяки Програмі «ВАШ ЗІР» Ви не тільки заощадите кошти на лікування, а ще й зможете легко слідувати всім сучасним терапевтичним рекомендаціям щодо тривалості лікування. Реєструючись у Програмі, а також використовуючи картку Учасника Програми, Ви погоджуєтесь дотримуватись всіх положень Програми, разом з усіма можливими наступними змінами, які будуть вноситись Організатором Програми. Якщо особа не погоджується з цією Програмою, така особа не може брати участь у Програмі

2. Організатор Програми, територія та терміни її проведення

2.1 Програма «ВАШ ЗІР» здійснюється за підтримки АТ «Фармак» (далі – Організатор Програми)

2.2 Програма діє на території України, в аптечних закладах, зазначених на сайті www.medicard.com.ua.

Інформацію стосовно аптечних закладів, які беруть участь у Програмі (надалі – аптеки - партнери), та знижок також можна дізнатися за телефоном гарячої лінії:

0 800-211-411 (безкоштовно з будь-якого телефонного номера на території України).

2.3 Термін дії Програми – з 1 травня 2020 року до 31 грудня 2020 року або до досягнення кількості Продукції, що Постачальник визначив для організації цієї Програми. У випадку пролонгації Програми Сторонами укладається відповідна додаткова угода..

2.4 Інформаційно-технічний партнер Програми: Товариство з обмеженою відповідальністю «Медікард Плюс» (далі – ТОВ «Медікард Плюс»).

3. Участь у Програмі

3.1 . Прийняти участь у Програмі може будь-який пацієнт з поставленим діагнозом «глаукома», який отримав від свого лікаря рецепт із зазначенням міжнародної непатентованої назви лікарських засобів, які є Акційним товаром, отримав картку учасника Програми та зареєструвався як учасник Програми.

3.1.1. Після активації картки та наступної покупки пацієнт зможе придбати препарати:

- Травопрост, краплі очні 0,04 мг/мл, флакон 2,5 мл, №1 - зі знижкою 30%,

- Бетаксолол, суспензія, краплі очні флакон 5 мл, №1 - зі знижкою 25%,

- Бринзоламід, краплі очні суспензія 10 мг/мл, фл. 5 мл, №1 – зі знижкою 21%,

- Комбінацію бринзоламіду та тимололу, краплі очні 5 мл №1 – зі знижкою 28%,

- Комбінацію бримонідину та тимололу, краплі очні, флакон 5мл №1 – зі знижкою 26%

3.2. Інформаційно-технічний партнер Програми проводить технічне підключення аптек - партнерів до Програми за умови, що аптечний заклад має постійний, безперебійний доступ до мережі Інтернет та має підписану відповідну додаткову угоду до Договору з одним або кількома дистриб’юторами про участь в Програмі.

4. Умови участі у Програмі

4.1. Кожен Учасник Програми у період дії Програми має право придбати травопрост, краплі очні 0,04 мг/мл, флакон 2,5 мл, №1, бетаксолол, суспензія, краплі очні флакон 5 мл, №1, бринзоламід, краплі очні суспензія 10 мг/мл, фл, №1, комбінацію бринзоламіду та тимололу, краплі очні 5 мл №1, комбінацію бримонідину та тимололу, краплі очні, флакон, 5 мл №1 за умов, які вказані у пункті 3.1.1. Обмеження не більше одного флакону кожного препарату в місяць.

4.1.1. Пред’явлення Картки Учасника Програми у аптеці - партнері.

Картку Учасника Програми пацієнт отримує у лікаря при призначенні лікарем протиглаукомної терапії препаратом травопрост, краплі очні 0,04 мг/мл, флакон 2,5 мл, №1, або бетаксолол, суспензія, краплі очні флакон 5 мл, №1, або бринзоламід, краплі очні суспензія 10 мг/мл, фл, №1, або комбінацію бринзоламіду та тимололу, краплі очні 5 мл №1, або комбінацію бримонідину та тимололу, краплі очні, флакон, 5 мл №1. Строк дії Картки Учасника Програми дорівнює строку дії Програми. У випадку втрати Картки Учасника Програми про це слід повідомляти інформаційно-технічного партнера Програми ТОВ «Медікард Плюс» за номером телефону Гарячої лінії 0 800-211-411. Картка учасника Програми призначена для особистого використання фізичними особами, яким призначена протиглаукомна терапія препаратами травопросту, бринзоламіду, бетаксололу, комбінацій бринзоламіду та тимололу а також бримонідину та тимололу.

4.2. Надання аптекою - партнером спеціальних умов згідно з пунктом 3.1.1. є обов’язковим, за умови дотримання Учасником п.4.1. Програми.

5. Інші умови

5.1. Приймаючи участь в Програмі, кожен Учасник та аптека - партнер тим самим підтверджують свою згоду на використання наданої інформації Організатором Програми з будь-якою метою методами, що не порушують чинне законодавство України.

5.2. Організатор Програми не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань, що передбачені в даних Умовах Програми, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Програми. Організатор Програми та/або інформаційно-технічний партнер Програми не несуть відповідальності за дії аптеки - партнера та/або за наявність лікарського засобу у аптечному закладі.

5.3. Організатор Програми, інформаційно-технічний партнер Програми за жодних умов не несуть відповідальність перед учасниками Програми за будь-які збитки, втрати, упущені можливості або вигоди, будь-які інші негативні наслідки, як прямі, так і непрямі, що виникли у зв’язку з:

Зупиненням, тимчасовим призупиненням, припиненням Програми, а так само будь-якими змінами у Програмі, її правилах та умовах;

Затримкою доступу або збоями/переривами у доступі до Програми (в тому числі, при використанні картки Учасника Програми), доступі до будь-яких сервісів чи ресурсів Програми;

Збоєм, дефектом, помилкою програмного забезпечення або технічної апаратури, що впливає на можливість використання Програми для будь-якого або усіх Учасників Програми;

Неможливістю відновити інформацію, що була втрачена або потенційно викривлена чи пошкоджена в результаті будь-яких технічних несправностей, обставин поза розумним контролем, неправомірних дій будь-яких третіх осіб;

Неправомірними діями будь-яких третіх Сторін, зокрема, але не обмежуючись: шахрайські дії, фальсифікація, тощо.

5.4. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення умов Програми, і / або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором Програми відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.5. Всі Учасники, аптеки - партнери, беручи в ній участь, погоджуються з цими Умовами Програми та зобов'язуються дотримуватись і виконувати їх. Недотримання або порушення Умов Програми є підставою для технічного відключення аптеки - партнера від Програми. Офіційні умови Програми знаходяться за посиланням: https://medicard.com.ua/medicard/farmak/

5.6. Організатор Програми залишає за собою право змінювати строки та Умови Програми, про що окремо повідомляється на сайті інформаційно-технічного партнера Програми ТОВ «Медікард Плюс» www.medicard.com.ua.