Свобода руху з Мові Хелс

«Свобода руху з Мові Хелс»

Офіційні Умови Програми «Свобода руху з Мові Хелс» (далі – Програма)

1. Мета та завдання Програми

Захворювання суглобів і хребта - одні з головних причин непрацездатності та навіть інвалідності. Ці захворювання викликають погіршення якості життя і тягнуть за собою значні фінансові витрати на лікування. Вони розвиваються поступово, проявляються руйнуванням суглобового хрящя, порушенням продукції суглобової рідини та болем.

В той же час, тривале лікування препаратами-хондропротекторами відповідно до призначень лікаря, може принести бажаний ефект і дозволити Вам жити повноцінним життям. Якщо лікар призначив Вам хондропротектори компанії Movi Health GmbH (Швейцарія), Ви можете заощадити кошти ставши учасником Програми «Свобода руху з Мові Хелс».

2. Організатор Програми, територія та строки її проведення

2.1 Організатором Програми «Свобода руху з Мові Хелс» є Товариство з обмеженою відповідальністю «МОВІ ХЕЛС»,.

2.2 Програма діє на території України, у аптеках, зазначених на сайті www.medicard.com.ua.

Інформацію стосовно аптек партнерів та знижок також можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0-800-21-21-31 (безкоштовно з будь-якого телефонного номера на території України).

2.3 Строк дії Програми – з 1 вересня 2017 року до 31 серпня 2020 року.

2.4 Інформаційно-технічний партнер Програми: Товариство з обмеженою відповідальністю «Медікард» (далі – ТОВ «Медікард»).

3. Участь у Програмі

3.1 . Учасником Програми може стати будь-який пацієнт, який отримав рекомендацію лікаря щодо необхідності терапії:

3.1.1. хондропротектором Мовекс® Комфорт, що містить комбінацію глюкозаміну сульфату та хондроітину сульфату (60 таблеток);

3.1.2. лікарським препаратом для швидкого знеболення суглобів і продовження прийому хондропротекторів, , що містить комбінацію калію диклофенаку, глюкозаміну сульфату та хондроітину сульфату (60 таблеток) (компанії Movi Health GmbH (Швейцарія)).

3.2. Взяти участь у Програмі в якості партнера Організатора має право будь-який Дистриб’ютор лікарських засобів, а також будь-яка аптека за умови дотримання цими суб’єктами Офіційних умов Програми.

4. Умови участі у Програмі

4.1. Кожен Учасник Програми у період дії Програми має право отримати знижку у розмірі 25 % від ціни лікарських засобів, визначених у розділі 3 Програми при дотриманні ним наступних умов:

4.1.1. Пред’явлення у аптеці-партнері Програми рекомендації та (або) рецепту лікаря щодо терапії лікарським засобом Мовекс® Комфорт № 60 та (або) лікарським препаратом для швидкого знеболення суглобів і продовження прийому хондропротекторів, що містить комбінацію калію диклофенаку, глюкозаміну сульфату та хондроітину сульфату (60 таблеток) (компанії Movi Health GmbH (Швейцарія)).

4.1.2. Пред’явлення Картки Учасника Програми у аптеці-партнері Програми.

Картку Учасника Програми пацієнт отримує у лікаря при призначенні ним терапії відповідними препаратами. Строк дії Картки Учасника Програми дорівнює строку дії Програми. У випадку втрати Картки Учасника Програми про це слід повідомляти партнера Програми ТОВ «Медікард» за номером телефону Гарячої лінії 0-800-21-21-31.

5. Інші умови

5.1. Приймаючи участь в Програмі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організаторам Програми з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України.

5.2. Організатор Програми не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань, що передбачені в даних Умовах Програми, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Програми, інші непідвладні контролю з боку Організатора Програми обставини, а також Організатор Програми не несе відповідальності на неналежне виконання або невиконання Умов Програми іншими учасниками (партнерами) Програми.

5.3. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення умов Програми, і / або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.4. Всі Учасники Програми, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та умовами та зобов'язуються дотримуватись і виконувати їх.

5.5. Організатор Програми залишає за собою право змінювати строки ти Умови Програми, про що окремо повідомляється на сайті інформаційно-технічного партнера програми ТОВ «Медікард» www.medicard.com.ua.