КАРТА НАДІЇ

Матеріал призначений для пацієнтів, яким лікарем було призначено лікарські засоби, включені до Програми підтримки пацієнтів «КАРТА НАДІЇ». Лікарські засоби мають показання до застосування, протипоказання та можливі побічні реакції. Лікарські засоби слід застосовувать тільки за призначенням лікаря та після консультації лікаря

ПРО ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ПАЦІЄНТІВ «КАРТА НАДІЇ»

Програма підтримки пацієнтів «КАРТА НАДІЇ» (далі – «Програма») – програма підтримки пацієнтів з захворюваннями в таких областях як гінекологія, урологія та онкологія.

Ця Програма спрямована на:

підвищення інформованості пацієнтів про захворювання

зниження вартості терапії лікарськими засобами, що включені до Програми

Організатором Програми є міжнародна фармацевтична компанія AstraZeneca (АстраЗенека), що на території України представлена ТОВ «АстраЗенека Україна», код ЄДРПОУ 37037434, зареєстрована за адресою: 01033, м. Київ, Вулиця Сім’ї Прахових, 54.

Адміністратором Програми є ТОВ «Медікард», юридична особа за законодавством України, код ЄДРПОУ 38199205, зареєстрована за адресою: 49100, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, проспект Героїв, буд. 11Л, каб. 13. Адміністратор Програми виконує технічну та інформаційну підтримку Програми (зокрема, але не виключно, реєстрацію учасників Програми), а також здійснює збір, обробку та зберігання персональних даних, які збираються в рамках Програми. Адміністратор Програми є Володільцем персональних даних в рамках Програми і займається усіма питаннями, пов’язаними із такими персональними даними.

КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПРОГРАМИ:

Телефон Гарячої Лінії: 0 800 211 202

Щоденно з 09.00 до 21.00

Детальніше про Правила та умови Програми наведено у Розділі «ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОГРАМИ».

Як стати учасником та користуватися Програмою «Карта надії»?

3 кроки:

Крок 1.Отримайте картку учасника Програми «КАРТА НАДІЇ»

Ви можете отримати Стартовий пакет учасника Програми «КАРТА НАДІЇ» з карткою учасника Програми у лікаря закладу охорони здоров'я, якщо лікар призначив Вам лікарський засіб, який включений у Програму «КАРТА НАДІЇ»

Крок 2. Зареєструйтеся у Програмі «КАРТА НАДІЇ»

Для того, щоб стати учасником Програми, Вам необхідно зареєструватись, надавши наступні дані: номер картки учасника Програми, Ваше повне ім'я (ПІБ), Ваш контактний номер телефону, призначений Вам лікарський засіб з тих, що включені у Програму «Карта надії».

Ви можете це зробити, зателефонувавши на гарячу лінію Програми

0 800 211 202 дзвінок безкоштовний з будь-яких номерів в межах України

Реєструючись у Програмі, Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних. Детальніше про порядок обробки персональних даних у рамках Програми можна дізнатися у Розділі «Політика Конфіденційності».

Крок 3. Зверніться до аптеки-учасниці Програми і скористайтесь перевагами Програми «Карта Надії»

Для отримання знижки на лікарський засіб, що входить до Програми, пред'явіть в аптеці-учасниці Програми картку учасника Програми «КАРТА НАДІЇ». Працівник аптеки-учасниці Програми повинен відсканувати штрих-код картки учасника Програми, після чого на номер Вашого телефону, за яким Ви зареєструвались у Програмі, надійде смс-повідомлення від Адміністратора Програми з кодом перевірки. Код перевірки потрібно повідомити працівнику аптеки, який внесе код перевірки до системи Адміністратора Програми. Ви можете придбати лікарський засіб зі знижкою, що передбачено умовами Програми, після успішної верифікації коду перевірки в системі Адміністратора Програми.

Будь-ласка, зателефонуйте на гарячу лінію Програми, якщо код перевірки довго не надходить на Ваш номер або при виникненні складнощів з верифікацією коду перевірки аптекою.

Перелік аптек-учасниць Програми постійно оновлюється. Дізнатися про те, чи бере конкретна аптека участь у Програмі, Ви можете, зателефонувавши на гарячу лінію: 0 800 211 202

Детальніше про порядок отримання знижки на лікарський засіб, що входить до Програми, можна дізнатися у Розділі «УМОВИ ТА ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ КАРТИ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ «КАРТА НАДІЇ»»

Препарати, що беруть участь у Програмі*

Діюча речовина Дозування Розмір знижки для учасників програми від роздрібної ціни аптеки*
Гінекологія Гозерелін 3,6 мг 20%
Гозерелін 10,8 мг 20%
Онкологія Гозерелін 3,6 мг 20%
Гозерелін 10,8 мг 20%
Фулвестрант 500 мг 45%
Олапариб 50 мг 99,9% на кожну 2-гу упаковку лікарського засобу 1-ша упаковка – за звичайною ціною («1+1»)
Осимертиніб 80 мг 99,9% на кожну 2-гу та 3-тю упаковку лікарського засобу 1-ша упаковка – за звичайною ціною («1+2»)

*Актуальну інформацію щодо препаратів, що беруть участь у Програмі «Карта надії», Ви можете знайти на сторінці Програми сайті www.medicard.com.ua

** Знижка розраховується від розрібної ціни на препарат в аптеці, що бере участь у Програмі. Правила участі в Програмі та розмір знижок можуть змінюватись. Програма може бути призупинена чи завершена без попередження учасників.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ПАЦІЄНТІВ «КАРТА НАДІЇ»

Реєструючись у Програмі, а також використовуючи учасника Програми, особа  погоджується дотримуватися всіх положень цих Правил та Умов Програми, разом з усіма можливими наступними змінами, які будуть вноситись організатором Програми. Якщо особа не погоджується з цими Правилами та Умовами, така особа не може брати участь у Програмі.

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.Програма підтримки пацієнтів «КАРТА НАДІЇ» (далі – «Програма») – програма підтримки пацієнтів з захворюваннями в таких областях, як гінекологія, урологія та онкологія. Програма організована міжнародною фармацевтичною компанією AstraZeneca (АстраЗенека), що на території України представлена ТОВ «АстраЗенека Україна» (далі – «Організатор Програми»).

2. Адміністрування та технічну підтримку Програми здійснює уповноважена незалежна третя особа, визначена компанією АстраЗенека (далі – «Адміністратор Програми»).

3. Програма спрямована на:

  • підвищення інформованості пацієнтів про захворювання
  • зниження вартості терапії лікарськими засобами, що включені до Програми

4. Програма діє тільки на території України, крім АР Крим та (або) населених пунктів, на території яких проводиться антитерористична операція, військові дії та (або) збройні конфлікти. Програма не діє за межами території України.

5. Учасником Програми може стати кожна фізична особа, якій лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у Програму, за умови досягнення фізичною особою 18 років та повної дієздатності. Для фізичних осіб, які не досягли 18 років або не мають повної дієздатності, участь у Програмі можлива лише через їх законних представників.

6. Програма не поширюється на інші лікарські засоби, що прямо не включені до даної Програми, а також на лікарські засоби інших компаній ніж АстраЗенека.

Препарати, що включені до Програми «Карта надії» (міжнародна непатентована назва)

Гінекологія

ГОЗЕРЕЛІН 3,6 МГ

ГОЗЕРЕЛІН 10,8 МГ

Онкологія

ГОЗЕРЕЛІН 3,6 МГ

ГОЗЕРЕЛІН 10,8 МГ

ФУЛВЕСТРАНТ 500 МГ

ОЛАПАРИБ 50 МГ

ОСИМЕРТИНІБ 80 МГ 

7. Участь у Програмі є добровільною та БЕЗКОШТОВНОЮ.

Програма не передбачає сплати будь-яких платежів за реєстрацію у Програмі або участь у Програмі.

Надання стартового пакета і картки учасника Програми фізичній особі, якій лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у Програму, здійснюється безкоштовно.

8. Організатор Програми залишає за собою право в односторонньому порядку без будь-якого попереднього повідомлення учасників програми змінювати правила та умови Програми та/або правила участі у Програмі, змінювати обсяг Програми та/або перелік лікарських засобів, які включені у Програму, а також зупиняти/призупиняти/припиняти дію Програми, виключно на власний розсуд та у будь-який момент.

ІІ. УМОВИ ТА ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ КАРТКИ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ «КАРТА НАДІЇ»

1. Картка учасника Програми призначена виключно для особистого використання фізичними особами, яким лікарем був призначений лікарський засіб. не може використовуватися особами для цілей перепродажу та будь-яких інших комерційних цілей.

2. Для участі у Програмі та використання картки учасника Програми обов’язкова реєстрація. Незареєстровані картки учасника Програми не дають можливість користування Програмою. Про порядок реєстрації Ви можете дізнатись більше на окремій сторінці програми на сайті www.medicard.com.ua або за телефоном гарячої лінії 0 800 211 202.

3. Дані, що надаються особою при реєстрації у Програмі, а також у зв’язку з Програмою, повинні бути достовірними та справжніми.

Реєстрація здійснюється за повним іменем та мобільним номером особи, яка бажає стати учасником Програми.

Про зміну мобільного номеру, за яким учасник зареєструвався у Програмі, слід повідомляти Адміністратора Програми.

Ненадання даних або надання недостовірних/ несправжніх даних не дає права участі у Програмі. Рішення щодо недостовірності/ несправжності даних приймається Адміністратором Програми. У разі виявлення Адміністратором Програми даних, що є недостовірними/несправжніми, на думку Адміністратора Програми, або є підозрілими, картка учасника Програми може бути заблокована для користування та анульована Адміністратором Програми без попередження учасника Програми.

4. У Програмі діє правило «один учасник – одна картка». Це означає, що один учасник може зареєструватися у Програмі лише за однією карткою та відповідно користуватися однією карткою. Не дозволяється реєстрація та використання більше ніж однієї картки для однієї особи. У випадку виявлення реєстрацій карток учасників Програми, щодо яких виникає підозра про приналежність їх одній фізичній особі, Адміністратор Програми може на власний розсуд без будь-якого попередження заблокувати підозрілі картки для користування та/або анулювати.

5. Картка учасника Програми є персональною. Картку учасника Програми не можна передавати третім особам. Про знайдену чужу картку слід повідомляти Адміністратора Програми.

6. Про втрату картки учасника Програми або її пошкодження слід в найкоротший можливий термін повідомляти Адміністратора Програми. Відновлення історії продажів по втраченій або пошкодженій картці здійснюється Адміністратором Програми після верифікації особи учасника Програми.

7. Придбання лікарського засобу, що включений у Програму, за зниженою вартістю згідно до умов Програми можливе у будь-яких аптеках, які беруть участь у Програмі. Перелік аптек можна дізнатися на сторінці програми на сайті www.medicard.com.ua, або за телефоном гарячої лінії 0 800 211 202.

8. Для придбання лікарського засобу, що включений у Програму, зі знижкою згідно Програми учасник Програми повинен  пред’явити відповідний рецепт лікаря (відповідно до чинного законодавства) та зареєстровану картку учасника Програми. Працівник аптеки-учасниці Програми повинен відсканувати штрих-код картки учасника Програми. Після сканування штрих-коду картки учасника Програми на мобільний номер учасника Програми автоматично надходить смс-повідомлення з кодом перевірки від Адміністратора Програми. Учасник програми повинен надати код перевірки працівнику аптеки, який вносить такий код перевірки до системи Адміністратора Програми. Придбання лікарського засобу зі знижкою (зі зниженням ціни), передбаченими умовами Програми, можливе після успішної верифікації коду перевірки.

Якщо умовами Програми для конкретного лікарського засобу передбачено, що знижка надається при придбанні наступної упаковки (-вок) лікарського засобу після придбання упаковки лікарського засобу за звичайною вартістю (наприклад, «1+1», «1+2», «знижка на 2гу упаковку» тощо), то учасник Програми має надавати картку учасника Програми для сканування аптекою при кожній покупці лікарського засобу, що включений до Програми.

При цьому, придбання упаковки (-вок) зі зниженням ціни технічно можливе тільки безпосередньо у тій аптеці, в якій учасник Програми придбав упаковки лікарського засобу за звичайною вартістю.

9. Зниження ціни (знижка)  на лікарський засіб, що бере участь у Програмі, розраховується від роздрібної ціни на такий лікарський засіб, яка встановлена таким аптечним закладом. При цьому, аптечні заклади самостійно і на власний розсуд встановлюють ціни на лікарські засоби, в тому числі, на лікарські засоби, що включені у Програму. В зв’язку з цим, абсолютний розмір знижки за Програмою, а також остаточна ціна лікарського засобу після врахування знижки за Програмою, може відрізнятися у різних аптеках.

У разі, якщо в аптеці передбачені будь-які додаткові знижки (наприклад, за програмами лояльності конкретної аптечної мережі тощо),  то надання таких додаткових знижок залишається на розсуд відповідної аптеки. Але в будь-якому разі, якщо аптека бере участь у Програмі, то надання знижки, передбаченої умовами Програми, фізичній особі, яка пред’явила картку учасника Програми, є обов’язковим.

10. Для зниження ризиків неправомірного використання карток учасників Програми, встановлено обмеження максимальної кількості лікарських засобів, що включені у Програму, яку може придбати один учасник Програми, використовуючи картку учасника Програми, протягом місяця у розмірі: не більше 3-х упаковок препарату Фулвестрант та Гозерелін, не більше однієї упаковки зі знижкою препарату Олапариб, та двох упаковок зі знижкою препарату Осимертиніб.

11. Картка учасника Програми є власністю Організатора Програми.

ІІІ. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

1. Зареєстрований учасник Програми може за власним бажанням припинити свою участь у Програмі шляхом відповідного запиту Адміністратору Програми. Після отримання такого запиту картку учасника Програми буде анульовано, і картка буде недоступною для використання.

2. Участь фізичної особи у Програмі може бути припинена Адміністратором Програми з відповідним анулюванням картки учасника Програми у разі відсутності транзакцій (покупок) з використанням картки учасника Програми протягом терміну більше ніж 12 (дванадцять) місяців поспіль. Таке припинення здійснюється без будь-якого попереднього повідомлення учасника Програми.

3. Адміністратор Програми може в односторонньому порядку припинити участь будь-якого учасника у Програмі з відповідним анулюванням картки учасника Програми без будь-якого попередження у випадку, якщо на власний розсуд та переконання Адміністратором Програми визначено, що учасник Програми порушив будь-яке положення Умов та Правил Програми, або, що використання картки учасника здійснюється з порушенням будь-якого положення Умов та Правил Програми, або, що використання картки учасника здійснюються із зловживаннями чи з шахрайськими цілями чи з цілями введення оману чи з будь-якими іншими сумнівними або неправомірними цілями.

IV. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

1. Організатор Програми та його афілійовані особи, Адміністратор Програми за жодних умов не несуть відповідальність перед учасниками Програми за будь-які збитки, втрати, упущені можливості або вигоди, будь-які інші негативні наслідки, як прямі, так і непрямі, що виникли у зв’язку з:

Зупиненням, тимчасовим призупинення, припиненням Програми, а так само будь-якими змінами у Програмі, її правилах та умовах;

Затримкою доступу або збоями/переривами у доступі до Програми (в тому числі, при використанні картки учасника Програми, доступі до будь-яких сервісів чи ресурсів Програми) для будь-якого або усіх учасників Програми;

Збоєм, дефектом, помилкою програмного забезпечення або технічної апаратури, що впливає на можливість використання Програми для будь-якого або усіх учасників Програми;

Неможливістю відновити інформацію, що була втрачена або потенційно викривлена чи пошкоджена в результаті будь-яких технічних несправностей, обставин поза розумним контролем, неправомірних дій будь-яких третіх осіб;

Неправомірними діями будь-яких третіх Сторін, зокрема, але не обмежуючись: шахрайські дії, фальсифікація, тощо;

Дією обставин, що знаходились поза розумним контролем, включно, але не обмежуючись: стихійні лиха, громадянські безпорядки, воєнні дії, тощо.

2. Організатор Програми та/або Адміністратор Програми не несуть відповідальності за дії аптечного закладу та /або за наявність лікарського засобу у аптечному закладі.

V. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

1. Обробка персональних даних, що надаються фізичними особами у зв’язку з Програмою здійснюється у відповідності до Політики Конфіденційності, яка доступна на сайті www.medicard.com.ua та в матеріалах Стартового пакету учасника Програми.

VI. ІНШЕ

1. Програма діє до її припинення Організатором Програми. Організатор Програми залишає за собою право в односторонньому порядку без будь-якого попереднього повідомлення учасників Програми змінювати правила та умови Програми та/або правила участі у Програмі, змінювати обсяг Програми та/або перелік лікарських засобів, які включені у Програму, а також зупиняти/призупиняти/припиняти дію Програми в цілому або в частині, виключно на власний розсуд та у будь-який момент.

2. Реєструючись у Програмі, учасники Програми надають згоду на отримання комунікацій щодо Програми за контактними деталями такого учасника. Кожен учасник Програми має право в будь-який час відмовитися від отримання таких комунікацій, сповістивши про це Адміністратора Програми.

Детальніше про опції сповіщення Адміністратора Програми про бажання відписатися від отримання комунікацій Ви можете дізнатися на окремій сторінці на сайті www.medicard.com.ua або за телефоном гарячої лінії 0 800 211 202

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можу я користуватися карткою Програми «Карта надії» без реєстрації?

Ні. Для того, щоб мати можливість користуватися перевагами Програми «Карта надії», Вам необхідно зареєструватись у Програмі. 

Зареєструватися у Програмі Ви можете зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 211 202.

В процесі реєстрації Вам потрібно буде надати наступні дані: номер картки учасника Програми, Ваше повне ім’я (ПІБ), Ваш контактний номер телефону, призначений Вам лікарський засіб з тих, що включені у Програму «Карта надії».

Що робити, якщо я втратив або пошкодив картку?

У випадку втрати або серйозного пошкодження картки, через яке нею неможливо користуватися (наприклад, виникають складнощі із скануванням або зчитуванням штрих-коду в аптеці), Вам слід:

(1) Повідомити про це Адміністратора Програми за телефоном Гарячої лінії 0 800 211 202.

(2) Звернутися до Вашого лікаря для отримання нової картки учасника Програми.

(3) Адміністратор Програми може відновити історію продажів по втраченій або пошкодженій картці за Вашим зверненням на гарячу лінію. Для відновлення історії продажів Вам потрібно буде повідомити своє повне ім’я та номер телефону, за яким Ви реєструвались у Програмі. Відновлення історії продажів здійснюється, якщо названі Вами дані співпадають з даними, закріпленими за втраченою або пошкодженою карткою.

В мене змінився номер телефону. Чи потрібно мені щось робити?

Якщо Ваш номер телефону, за яким Ви реєструвались у Програмі, змінився, Вам слід повідомити на Гарячу лінію Програми Ваш актуальний номер телефону.

Мені не приходить смс-повідомлення з кодом перевірки.

Будь-ласка, зателефонуйте на гарячу лінію Програми, якщо код перевірки довго не надходить на Ваш номер або при виникненні складнощів з верифікацією коду перевірки аптекою.

В аптеці не «проходить» верифікація коду перевірки, який прийшов на мій номер.

Будь-ласка, зателефонуйте на гарячу лінію Програми, якщо код перевірки довго не надходить на Ваш номер або при виникненні складнощів з верифікацією коду перевірки аптекою.

Чому я отримую смс-повідомлення та як їх можна відключити?

Смс-повідомлення про реєстрацію у Програмі, смс-повідомлення з кодом перевірки для придбання лікарського засобу зі знижкою, смс-повідомлення про факт придбання лікарського засобу за Вашою карткою є одним із засобів запобігання зловживанням Програмою. Ці смс-повідомлення відключити неможливо.

Смс-повідомлення інформаційного характеру можна відключити: якщо Ви не бажаєте отримувати комунікації щодо Програми, необхідно повідомити про це Адміністратора Програми за телефоном Гарячої лінії 0 800 211 202. Після виключення Ви не будете отримувати повідомлення щодо Програми.

Я хочу припинити свою участь у Програмі  «Карта надії»

Якщо Ви бажаєте припинити свою участь у Програмі, будь-ласка, повідомте про це Адміністратора Програми за контактами Гарячої лінії 0 800 211 202. Після отримання такого запиту картку учасника Програми буде анульовано і вона буде недоступною для використання.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

В цій Політиці конфіденційності (далі – “Політика”) описується, яка особиста інформація учасників Програми підтримки пацієнтів із захворюваннями в таких областях як гінекологія та онкологія, організованими Організатором Програми, може збиратись, яким чином така інформація може використовуватись та які основні принципи використання такої інформації.

Організатором Програми є міжнародна фармацевтична компанія AstraZeneca (АстраЗенека), що на території України представлена ТОВ «АстраЗенека Україна», код ЄДРПОУ 37037434, зареєстрована за адресою: 01033, м. Київ, Вулиця Сім’ї Прахових, 54.

Адміністратором Програми є ТОВ «Медікард», юридична особа за законодавством України, код ЄДРПОУ 38199205, зареєстрована за адресою: 49100, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, проспект Героїв, буд. 11Л, каб. 13. Адміністратор Програми виконує технічну та інформаційну підтримку Програми (зокрема, але не виключно, реєстрацію учасників Програми), а також здійснює збір, обробку та зберігання персональних даних, які збираються в рамках Програми.

Адміністратор Програми є Володільцем персональних даних в рамках Програми і займається усіма питаннями, пов’язаними із такими персональними даними.

Ця Політика може змінюватись. Вам буде повідомлено про будь-які зміни в умовах, якщо обов’язок повідомляти Вам про такі зміни встановлений законодавством.

Ця Політика і всі питання, пов’язані із нею, регулюються правом України. Будь-які спори, які виникають у зв’язку із цією Політикою, вирішуються шляхом переговорів. Якщо переговори не були успішними, будь-які спори, які виникають у зв’язку із цією Політикою, вирішуються в судах України відповідно до застосовного процесуального законодавства України.

Що таке «персональні дані» та «обробка персональних даних»?

Персональні дані – будь-яка інформація про Вас чи про осіб, яких Ви законно представляєте, яка дозволяє ідентифікувати Вас чи таких осіб.

Обробка персональних даних – будь-які дії з персональними даними (в т. ч. їх збирання, використання, передача, зокрема і закордон, видалення, знеособлення).

Які персональні дані обробляються в рамках Програми?

Адміністратор Програми збирає та обробляє персональні дані учасників Програми та осіб, які звертаються до Адміністратора із запитами щодо Програми, – тобто ті дані, які Ви добровільно надаєте про себе або про особу, яку Ви законно представляєте, у зв’язку із реєстрацією у Програмі або у процесі участі у Програмі, або ж звертаючись до Адміністратора із питаннями щодо Програми.

До таких персональних даних відносяться:

  • Прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, електронна адреса та будь-які інші дані, які Ви добровільно надаєте.
  • Також, оскільки Програма поширюється лише на вичерпний перелік лікарських засобів, то у разі Вашої реєстрації у Програмі та у процесі Вашого користування Програмою Адміністратор Програми отримуватиме опосередковану інформацію про стан здоров’я Вас або особи, яку Ви законно представляєте. Така опосередкована інформація про стан здоров’я обмежується даними про покупки лікарських засобів за карткою учасника Програми. У будь-якому випадку Адміністратор Програми не матиме доступу до інших конфіденційних даних стосовно стану здоров’я (наприклад, діагнозу, перебігу захворювання тощо), крім випадків, коли Ви самостійно та добровільно повідомляєте про такі дані (наприклад, в рамках окремого Вашого запиту).

Реєструючись у Програмі або звертаючись до Адміністратора Програми з окремим запитом, Ви надаєте Адміністратору Програми свою однозначну згоду на обробку персональних даних, які Ви добровільно надаєте під час реєстрації чи у своєму зверненні, на умовах, прописаних у цій Політиці.

Про цілі збору та обробки даних, осіб, яким такі дані можуть передаватися, свої права щодо наданих Вами персональних даних Ви можете дізнатись нижче у цій Політиці.

Для чого Адміністратор Програми збирає та обробляє інформацію та персональні дані?

Інформація та персональні дані про Вас чи осіб, яких Ви законно представляєте, збираються та обробляються Адміністратором Програми для повноцінної та ефективної реалізації Програми, в тому числі для:

  • реєстрації Вас чи осіб, яких Ви законно представляєте, в якості учасника Програми:
  • надання можливості учасникам Програми користування перевагами Програми, в тому числі для надання можливості отримання учасниками Програми знижок на лікарські засоби, що включені до Програми;
  • надання учасникам Програми інформації стосовно Програми або змін у ній шляхом комунікацій за контактними деталями, наданими учасниками Програми;
  • здійснення контролю за правомірним використанням картки учасника Програми – зокрема, для мінімізації ризиків використання картки учасника Програми із зловживаннями чи з шахрайськими цілями чи з цілями введення в оману чи з будь-якими іншими сумнівними або неправомірними цілями;
  • надання відповіді на Ваші звернення.

Інформація, яку Ви надаєте, не буде використовуватись в інших цілях без отримання від Вас окремої згоди на це.

Хто може мати доступ/ кому можуть передаватися персональні дані, надані Вами?

Володільцем персональних даних, що надаються фізичними особами у зв’язку із Програмою, є Адміністратор Програми.

Разом з тим, в деяких випадках для реалізації Програми у процеси, пов’язані з реалізацією Програми, можуть бути залучені інші компанії (наприклад, але не виключно, IT-провайдери, провайдери послуг із хостингу веб-сайту тощо). Зазначені особи можуть отримати доступ до персональних даних, наданих Вами, виключно в тому випадку, якщо це необхідно для виконання їх функцій в межах Програми, та у тій мірі, в якій це потрібно для виконання таких функцій. Ні в якому разі таким особам не буде надане право використовувати персональні дані, надані Вами, в будь-яких інших цілях, аніж виконання їх функцій в межах Програми.

Крім того, чинне законодавство зобов’язує Адміністратора Програми надавати інформацію про Вас чи осіб, яких Ви законно представляєте, у відповідь на законні і належним чином обґрунтовані запити судових, правоохоронних та інших державних органів.

Ви погоджуєтеся, що Вас не треба повідомляти про кожну окрему передачу наданих Вами персональних даних чи надання доступу до таких даних зазначеним вище особам.

Персональні дані також можуть передаватися новому адміністратору Програми у випадку зміни адміністратора з будь-яких причин (див. нижче розділ «Зміна Володільця персональних даних»).

Передача персональних даних за кордон

У процесі та для цілей реалізації Програми надані Вами персональні дані можуть передаватися за кордон, в тому числі у країни або юрисдикції, які не забезпечують такий же рівень захисту персональних даних, як законодавство України. Наприклад, такі ситуації можуть мати місце, коли для цілей реалізації Програми залучаються іноземні підрядники.

Проте, незалежно від юрисдикції, куди можуть передаватися персональні дані в рамках Програми, будуть застосовані всі розумні та можливі заходи для захисту таких даних та для забезпечення їх належної конфіденційності відповідно до положень цієї Політики. Це реалізується, зокрема, але не виключно, через ретельний вибір та перевірку потенційних контрагентів, включення відповідних положень у договори з такими контрагентами.

Зміна Володільця персональних даних

Якщо у майбутньому з будь-яких причин відбудеться зміна Володільця персональних даних (Адміністратора Програми), то Вам буде повідомлено про це будь-яким прийнятним способом: розміщенням відповідного оголошення на веб-сайті Програми або у будь-яких публічних джерелах та/або шляхом окремих прямих комунікацій з Вами. При цьому, персональні дані, надані Вами, і надалі будуть оброблятися у відповідності до цієї Політики.

Ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду на обробку персональних даних (див. більше у відповідь на питання «Чи можете Ви відкликати Вашу згоду на обробку персональних даних?»).

Як довго зберігаються надані Вами персональні дані?

Персональні дані, надані Вами, зберігаються протягом строку дії Програми.

Ви погоджуєтесь з тим, що Адміністратор Програми не буде повідомляти Вас про будь-які зміни, видалення чи знищення таких персональних даних або обмеження доступу до них.

Які у Вас є права щодо наданих Вами персональних даних?

В будь-який час Ви можете:

зв’язатися із Адміністратором Програми з будь-яких питань, які стосуються обробки персональних даних в рамках Програми або доступу до них,

відкликати свою згоду на обробку персональних даних (див. більше у відповідь на питання «Чи можете Ви відкликати Вашу згоду на обробку персональних даних?»);

звертатися за захистом своїх законних прав до органів державної влади;

користуватись іншими правами згідно ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Реєструючись у Програмі або надаючи дані в рамках окремого Вашого запиту, Ви підтверджуєте, що Ви ознайомилися і проінформовані про такі права.

Чи можете Ви відкликати Вашу згоду на обробку персональних даних?

Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваші дані оброблялись, Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на обробку наданих Вами персональних даних. Для того щоб відкликати свою згоду на обробку, будь-ласка, зверніться до Адміністратора Програми за контактами, вказаними вище у цій брошурі.

Звертаємо Вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональних даних унеможливлює подальшу участь у Програмі та використання картки учасника Програми/користування перевагами Програми.

Таким чином, після отримання Адміністратором Програми звернення про відкликання згоди на обробку даних/ вимоги про припинення обробки даних: (i) картку з програми підтримки пацієнтів з захворюваннями в таких областях як гінекологія та онкологія, організовану Організатором Програми, зареєстровану на особу, яка відкликає свою згоду на обробку персональних даних, буде деактивовано (анульовано), і картка учасника Програми буде недоступною для користування; (ii) Адміністратор Програми припинить подальшу обробку Ваших даних; (ііі) для цілей документування і прозорого відображення операцій в Програмі Адміністратор буде зберігати Ваше повідомлення про відкликання та історію операцій за вказаним Вами аккаунтом протягом строку дії Програми; (іv) решта даних буде видалена в тій мірі, в якій це технічно можливо.

Обробка даних осіб, що не досягли 18 років.

Учасником Програми може стати кожна фізична особа, якій лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у Програму, за умови досягнення фізичною особою 18 років та повної дієздатності такої особи. Для фізичних осіб, які не досягли 18 років або не мають повної дієздатності, участь у Програмі можлива лише через їх законних представників.

Якщо Ви – один із батьків/опікун/піклувальник, і Ваша дитина/підопічний зареєструвалися в Програмі без Вашої згоди, Ви можете зв'язатися з Адміністратором Програми для вирішення цього питання за контактами, вказаними вище у цій брошурі.

Як забезпечується конфіденційність та захист наданих Вами персональних даних?

Надані Вами персональні дані обробляються у суворій відповідності із чинним законодавством із застосуванням усіх необхідних комерційно виправданих технічних та організаційних заходів для їх захисту від випадкових втрати або знищення, від незаконної обробки, у тому числі незаконного знищення чи доступу.

З будь-якими питаннями, коментарями та зверненнями щодо персональних даних в рамках Програми, будь-ласка, звертайтеся до Адміністратора Програми за контактами, вказаними вище у цій брошурі.

Чи можете Ви відмовитися від інформаційної розсилки щодо Програми?

Реєструючись у Програмі, Ви надаєте згоду на отримання комунікацій щодо Програми за наданими Вами контактними даними. Ви маєте право в будь-який час відмовитися від отримання таких комунікацій, сповістивши про це Адміністратора Програми за контактними деталями Адміністратора Програми.

Лікарські засоби мають показання до застосування, протипоказання та можливі побічні реакції. Лікарські засоби слід застосовувать тільки за призначенням лікаря та після консультації лікаря

Зверніть увагу, що відмова від інформаційної розсилки не означає відкликання Вами згоди на обробку персональних даних, наданих Вами, повністю. Адміністратор Програми продовжуватиме обробку таких персональних даних для інших цілей Програми, визначених вище в цій Політиці .

Контакти для звернень з питань персональних даних

З будь-якими питаннями, коментарями та зверненнями щодо персональних даних в рамках Програми, будь-ласка, звертайтеся до Адміністратора Програми за контактами, вказаними на цій сторінці

Контакти Адміністратора Програми:
0 800 211 202

Безкоштовно з будь-яких телефонних номерів у межах України

Повідомлення про побічну реакцію

Якщо Вам стало відомо про випадок виникнення побічної реакції або випадок відсутності ефекту на будь-який з продуктів компанії АстраЗенека, будь ласка, повідомте про це в ТОВ «АстраЗенека Україна» по телефону: +38 (044) 391 52 82 (запросити відповідального за фармаконагляд) або ел. поштою: PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com.

А також, ви можете повідомити нам цю інформацію пройшовши за посиланням: https://aereporting.astrazeneca.com

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані із застосуванням продуктів компанії АстраЗенека (запити науково-медичного характеру) будь ласка, зверніться за телефоном +38 (044) 391 52 82 (запросити відповідального за надання медичної інформації) або надішліть запит електронною поштою: Ukraine-Medinfo@astrazeneca.com

UA-1517 Approved December 2019