Положення про конфіденційність

Політика конфіденційності та захисту персональних даних

Товариства з обмеженою відповідальністю «Медікард»

1. Загальні положення

ТОВ «Медікард» (надалі ТОВ «Медікард»), розуміє та забезпечує конфіденційність інформації будь-якої особи, яка відвідує веб-сайт www.medicard.com.ua. Ця Політика конфіденційності та захисту персональних даних описує які саме дані ТОВ «Медікард» збирає і яким чином їх використовує. ТОВ «Медікард» заявляє, що всі персональні дані збираються, обробляються і використовуються у відповідності до вимог чинного законодавства України. Обмеженням будь-яких гарантій та заяв зазначених ТОВ «Медікард» в цій Політиці конфіденційності та захисту персональних даних не поширюється на веб-сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на веб-сайті www.medicard.com.ua. Будь-які зміни у цій Політиці будуть оприлюднюватися на веб-сайті www.medicard.com.ua. Це дозволяє будь-якій особі у будь-який час отримати інформацію про те, яким чином ТОВ «Медікард» отримує, обробляє, зберігає та захищає отриманні персональні дані від осіб – відвідувачів веб-сайту www.medicard.com.ua (надалі також веб-сайт).

2. Збір, використання і обробка персональних даних

ТОВ «Медікард» збирає інформацію з метою обробки і використання і лише у випадку, якщо особа добровільно надала інформацію або чітко висловила на це згоду. Коли особа відвідує веб-сайт www.medicard.com.ua, певні дані автоматично записуються на сервери ТОВ «Медікард» для системного адміністрування, а також для статистичних або резервних цілей. Записана інформація містить назву Інтернет-провайдера, в деяких випадках ІР-адресу, дані про версію програмного забезпечення браузера, про операційну систему комп'ютера, з якого особа відвідала веб-сайт www.medicard.com.ua, веб-сайт, який особа використовує, щоб відвідати веб-сайт www.medicard.com.ua, адреси веб-сайтів, які особа відвідує одночасно з веб-сайтом www.medicard.com.ua та, за можливості, параметри пошуку, що привели особу на веб-сайт www.medicard.com.ua. Залежно від обставин, така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує веб-сайт www.medicard.com.ua. При цьому, використовується при такій можливості лише анонімна інформація. Якщо інформація передається ТОВ «Медікард» зовнішньому провайдерові, вживаються всі можливі технічні та організаційні заходи, що гарантують передачу даних відповідно до вимог чинного законодавства України про захист персональних даних. Якщо особа добровільно надає ТОВ «Медікард» персональну інформацію, ТОВ «Медікард» зобов'язується не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України або зазначається у заяві особи про згоду на збір та обробку персональних даних.

3. Безпека даних

ТОВ «Медікард» зобов'язується дбайливо зберігати персональні дані відвідувачів веб-сайту www.medicard.com.ua і вживає усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін. Договірні партнери ТОВ «Медікард», які мають доступ до Ваших даних, що необхідні їм для надання послуг від імені ТОВ «Медікард», за умовами угод укладених з ТОВ «Медікард» зобов'язані дотримуватися умов конфіденційності даної інформації і не мають права використовувати надані дані задля якихось інших цілей. В деяких випадках виникає необхідність передати Ваші запити компаніям-партнерам ТОВ «Медікард». У цих випадках Ваша персональна інформація також вважатиметься і використовуватиметься як конфіденційна.

4. Персональні дані малолітніх дітей

ТОВ «Медікард» не бажає збирати інформацію про відвідувачів, які не досягли 14 років. У разі необхідності ми можемо недвозначно привернути увагу дитини до того, що вона не зобов’язана надсилати на нашу адресу жодної особистої інформації. Якщо батьки або інші законні представники дитини виявлять, що дитина надала певну інформацію ТОВ «Медікард», і визнають, що ці дані мають бути знищені, батькам або іншим законним представникам необхідно зв'язатися з нами за нижчезазначеною адресою (див. п. 6). В цьому випадку ми негайно видалимо відповідну особисту інформацію.

5. Файли сookie

Веб-сайт ТОВ «Медікард» не застосовує файли сookie.

6. Запити

Збережені дані будуть видалені ТОВ «Медікард» після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, або у випадку, якщо саме ТОВ «Медікард» більше не потребує збереження тих або інших даних особа маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про неї з бази даних ТОВ «Медікард». особа також маєте право у будь-який час відізвати згоду на використання або обробку персональних даних. Всі запити та побажання необхідно надсилати на електрону пошту: info@medicard.com.ua.

7. Використання плагінів соціальних мереж

Веб-сайт не використовує плагіни соціальних мереж.
Останні новини
В Україні встановили нові карантинні норми
01.07.2021 10:35:42

В Україні встановили нові карантинні норми

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому з 17 червня на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.
читати
Увага! Акційне підключення аптек до програми «Захистiть судини - збережіть серце»
14.06.2021 10:02:41

Увага! Акційне підключення аптек до програми «Захистiть судини - збережіть серце»

У період з 14.06.2021 по 30.06.2021 аптеки мають можливість безкоштовно приєднатися до до програми "Захистiть судини - збережіть серце"

читати
Зміни у роботі програми «Цінність для здоров'я»
19.03.2020 16:09:06

Зміни у роботі програми «Цінність для здоров'я»

17 березня 2020 року у Програми підтримки паціентів «Цінність для здоров'я» були внесени зміни.
читати
Міністерство охорони здоров'я України повімляє
24.01.2020 14:22:11

Міністерство охорони здоров'я України повімляє

За темпами поширення онкологічних захворювань в Європі Україна займає 2 місце. Для того, щоб знизити цей показник потрібно зосередити свою увагу на ранній діагностиці.
читати
Епідемічний сезон 2019-2020: прогноз показників захворюваності
11.12.2019 12:36:58

Епідемічний сезон 2019-2020: прогноз показників захворюваності

Із 1 жовтня по 1 грудня 2019 року в Україні на грип та ГРВІ перехворіло 3,5% населення країни. Інтенсивний показник захворюваності на 4,7% менше аналогічного періоду минулого сезону. З початку епідемічного сезону госпіталізовано 35 732 особи, із них 80% - діти. Жодного летального випадку внаслідок грипу не зареєстровано.
читати
Права людини: що важливо знати пацієнтам та лікарям
11.12.2019 12:21:36

Права людини: що важливо знати пацієнтам та лікарям

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Це фундаментальний документ, у якому проголошені невід’ємні права кожної людини, незалежно від раси, статі, мови, релігії, національності, політичних або інших переконань. Більшість країн включають основні положення Декларації у своє базове законодавство.
читати
Кабмін схвалив початок другого етапу медреформи
11.12.2019 12:01:26

Кабмін схвалив початок другого етапу медреформи

З 1 квітня 2020 року в Україні запрацює Програма медичних гарантій, яка і стане початком нового етапу медреформи. Уряд України на засіданні в середу, 27 листопада, прийняв рішення про початок другого етапу медреформи, повідомляє прес-служба Кабміну.
читати
До уваги аптечних закладів!
08.11.2019 17:21:50

До уваги аптечних закладів!

З 8-го листопада розпочинає діяти Програма підтримки пацієнтів «Карта надії», організована міжнародною фармацевтичною компанією AstraZeneca (АстраЗенека).

читати
Доступних ліків стало більше
20.08.2019 14:59:00

Доступних ліків стало більше

Доступних ліків стало більше: набрав чинності новий Реєстр
читати
Припинення програм
14.08.2019 11:07:43

Припинення програм

Шановні учасники програм підтримки пацієнтів "Збережемо головне", "Оптимальний курс" Z "," Назустріч пацієнту ".
читати
Зміни в обороті ліків
31.07.2019 09:36:44

Зміни в обороті ліків

Наприкінці року можна буде перевірити оригінальність ліків через мобільний додаток...
читати
У приватних клініках і пологових будинках щеплення зроблять безкоштовно
26.07.2019 12:09:02

У приватних клініках і пологових будинках щеплення зроблять безкоштовно

На початку літа приватні медзаклади, лікарі-ФОП, які уклали договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ), отримають вакцини за національним Календарем щеплень, закуплені за кошти держбюджету.
читати
Медогляд кожен українець зможе отримати безкоштовно?
26.07.2019 12:00:15

Медогляд кожен українець зможе отримати безкоштовно?

З вересня дані будуть автоматично відображатися в єдиній електронній системі ...
читати
З 2020 знову підвищення тільки не пенсій та зарплат
26.07.2019 11:51:08

З 2020 знову підвищення тільки не пенсій та зарплат

З 2020 знову підвищення тільки не пенсій та зарплат...
читати
Зміна зовнішнього виду сайту
27.06.2018 11:56:02

Зміна зовнішнього виду сайту

Шановні користувачі,на сайті medicard.com.ua ведуться технічні роботи зі зміни його зовнішнього вигляду, приносимо вибачення за деякі незручності.

читати
Як перевірити, що ліки не підробні
12.06.2018 17:41:02

Як перевірити, що ліки не підробні

В Україні функціонує система, яка забезпечує здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що знаходяться в обігу. Проте все ще існує ймовірність натрапити...
читати