Положення про конфіденційність

Основні положення

Створення і функціонування цього веб-сайту (далі - «Сайт») підтримується Medicard. Адміністратором сайту є Medicard (далі - Адміністратор).
Це Положення про конфіденційність встановлює принципи, на яких базується використання Сайту і використання адміністрацією сайту і Medicard інформації, яку вони отримують або можуть отримати в результаті відвідування Сайту користувачами.

Умови використання сайту

Починаючи використовувати сайт і сервіси або програми в яких бере участь Medicard, Ви приймаэте та погоджуєтеся з загальними положеннями:

1. Загальні положення

1.1. Нижче наведені Правила визначають умови використання і функціонування сайту medicard.com.ua. Дані Правила є чинною угодою між Користувачем і Адміністрацією Сайту щодо порядку використання Сайту і його сервісів, і замінюють собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністрацією Сайту. Термін дії Правил необмежений.

1.2. Реєстрація Користувача на Сайті трактується як повне прийняття Користувачем цих Правил.

1.3. Поточні Правила можуть бути доповнені, змінені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку, без спеціального повідомлення Користувача. Чинна редакція Правил розташовується у відкритому доступі в відповідному розділі сайту. Всі доповнення і зміни вступають в дію з моменту їх опублікування на Сайті. Користувач підтверджує свою згоду з змінами в зводі Правил Сайту шляхом заходу на нього.

2. Обов'язки сторін

2.1. Користувач гарантує надання в реєстраційній формі тільки власної, достовірної та актуальної інформації, про своєчасне оновлення якої користувач зобов'язується стежити.

2.2. Адміністрація Сайту має право призупинити або навіть заборонити доступ Користувача до Сайту, якщо, на думку Адміністрації Сайту, інформація, зазначена Користувачем при реєстрації, не відповідають дійсності. Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити реєстраційний запис такого Користувача з повідомленням про це Користувача.

2.3. Адміністрація Сайту відправляє Користувачеві на його адресу електронної пошти повідомлення із запитом на підтвердження тільки після успішного завершення реєстрації. Лише після активації реєстрації Користувач отримує повний доступ до всіх доступних і функціонуючим на поточний момент реєстрації сервісів Сайту.

2.4. Користувач дає згоду періодично отримувати розсилку у вигляді смс-повідомлень на вказаних ним номер мобільного телефону, а також у вигляді повідомлень на зазначений ним адресу електронної пошти, і підтверджує це фактом реєстрації на Сайті. Розсилка може містити нагадування, запрошення на участь в інтерактивних програмах Сайту (опитувальник і ін.), Розсилку про новини Сайту. Розсилка не обмежується інформацією з сайту і може включати інформування про інших активностях, в тому числі офф-лайн активностях.

3. Конфіденційність інформації

3.1. Адміністрація Сайту використовує Інтернет для збору і обробки інформації. При цьому Можна налаштувати передачу і виконання обробки інформації Адміністрацією Сайту, так само як дозволяє передачу і вторинних даних відповідно до принципів, викладених у цих Правилах (в т.ч. файлів cookies, даних про підключення і системи інформації, історії відвідувань, тип браузера і / або операційної системи, посилальної сторінки, шлях на сайті, домен інтернет-провайдера і т.п.).

3.2. Адміністрація Сайту має повний доступ до аккаунту (реєстраційними даними) Користувача і може використовувати його в повній мірі, в тому числі з метою розвитку, підтримки і поліпшення сервісів Сайту. Користувач дає дозвіл на використання свого облікового запису з метою оповіщення та інформування про тематичних он-лайн і офф-лайн події.

3.3. В рамках своїх сервісів Адміністрація Сайту може пропонувати Користувачам відповісти на питання по тематиці і суміжних тематиками Сайту. Отримані результати у вигляді загальних даних можуть використовуватися спільно з іншими зацікавленими сторонами.

3.4. Адміністрація Сайту зобов'язується вживати всіх можливих і необхідних заходів для захисту інформації Користувача від неправомірного доступу, використання або знищення. При цьому, Адміністрація Сайту не буде нести відповідальність за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до інформації про користувачів.

3.5. Інформація Користувача може зберегтися протягом необмеженого періоду часу після припинення використання Користувачем сервісів Сайту або видалення облікового запису (реєстраційних даних). При цьому Адміністрація Сайту має право видалити інформацію Користувача в будь-який час.

4. Адміністрація Сайту

4.1. Адміністрація не несе відповідальність за тимчасові збої і перерви в роботі Сайту, недостатню якість або швидкість надання послуг по відтворенню та демонстрації матеріалів, які можуть бути наслідком дій провайдера або інших обставин. У разі технічних збоїв Адміністрація Сайту буде вживати всіх заходів для оперативного відновлення працездатності Сайту.

4.2. Адміністрація Сайту зберігає за собою право на будь-які зміни і доповнення в оформленні, структурі та змісті Сайту, в скриптах, програмному забезпеченні та інших об'єктах, які використовуються або зберігаються на Сайті, включаючи Правила його роботи і серверні додатки - в будь-який час без попереднього повідомлення.

4.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких Користувач може отримати доступ через Сайт.

4.4. Ні за яких умов Адміністрація Сайту або її представники не несуть відповідальності перед Користувачем або третіми особами за будь-який непрямий збиток, пов'язаний з двозначним сприйняттям, помилкою, упущеною вигодою, втратою даних, які завдали або можуть завдати шкоди честі, гідності або діловій репутації, викликаний використанням сайту, не дивлячись на той факт, попереджала чи Адміністрація сайту про можливість такої загрози або немає.

4.5. Адміністрація Сайту не перевіряє, не гарантує і не несе ніякої відповідальності за об'єктивність, достовірність і повноту інформації, що розміщується третіми особами в програмах, викладених на Сайті. Використання у своїй професійній діяльності матеріалів і рекомендацій інтерактивних програм, розміщених на Сайті, здійснюється Користувачами Сайту на свій страх і ризик.

4.6. Ніяка інформація, розміщена на Сайті, не може бути відтворена, перероблена, поширена, опублікована, передана, або продана, цілком або частинами, без попереднього дозволу Адміністрації Сайту.

Повідомлення про побічні реакції.

Повідомити про небажане явище, про скаргу на якість препарату Ви можете на сайті Medicard по тел. або на email вказаними на сайті за адресою http://medicard.com.ua/medicard/page/feedback/ в розділі контакти.
Отримати додаткову інформацію та оперативну підтримку Ви можете на гарячій лінії 0-800-21-21-31.
Надаючи Medicard будь-які повідомлення, Ви гарантуєте їх повноту, достовірність і актуальність, а також те, що така передача і подальше використання Medicard повідомлень не буде порушувати права будь-яких третіх осіб. Якщо ви не можете гарантувати вище наведеного, будь ласка, попередьте Medicard про це.
З повагою, Medicard.

Останні новини
Зміна зовнішнього виду сайту
27.06.2018 11:56:02

Зміна зовнішнього виду сайту

Шановні користувачі,на сайті medicard.com.ua ведуться технічні роботи зі зміни його зовнішнього вигляду, приносимо вибачення за деякі незручності.

читати
Як перевірити, що ліки не підробні
12.06.2018 17:41:02

Як перевірити, що ліки не підробні

В Україні функціонує система, яка забезпечує здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що знаходяться в обігу. Проте все ще існує ймовірність натрапити...

читати